Обговорення освітніх програм за ОР бакалавра та магістра

В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого упродовж 25 травня – 04 червня 2021 року відбулося засідання робочої групи  щодо обговорення освітніх програм спеціальності 041-богослов’я за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

В обговоренні  взяли участь стейкхолдери освітнього процесу: адміністрація академії, науково-педагогічні працівники, представники роботодавців та студентського самоврядування. Робоча група обговорила пропозиції щодо удосконалення освітніх програм за рівнями бакалавра та магістра. В процесі враховано думки та пропозиції зацікавлених сторін освітнього процесу, мала місце жвава дискусія, підсумки якої будуть викладені в проектах освітньо-професійних програм «богослов’я» за освітніми рівнями бакалавра та магістра, які будуть оголошені на сайті для наступного громадського обговорення.

Завідувач кафедри богослов’я Василь Гоголь