Засідання кафедри богослов’я

19 травня 2022 року відбулось засідання кафедри богослов’я. На порядок денний було винесено ряд питань, які обговорили присутні науково-педагогічні працівники.

На початку засідання з вітальним словом звернувся Ректор Академії професор митрофорний протоієрей Олег Каськів. Завідчувач кафедри богослов’я о. Василь Гоголь ознайомив присутніх із актуальними питаннями роботи кафедри та зупинився на виконанні основних завдань науково-педагогічних працівників. Особливий наголос було здійснено на необхідності рейтингового оцінювання, а також заслухано звіти про виконання основних видів роботи науково-педагогічних працівників.

Окремо присутні зупинилися на обговоренні пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійної програми "Богослов’я" за освітніми рівнями бакалавра та магістра.

Ректор наголосив на важливості активізації діяльності щодо належної організації вступної кампанії у 2022 році.

Також під час засідання було обговорено ряд інших питань.