Конференція студентського самоврядування ІФА

4 березня 2019 р. у Івано-Франківській Академії св. Івана Золотоустого відбулася перша конференція студентського самоврядування.

У часі конференції було сформовано управу самоврядування: головою самоврядування було обрано студента 2 курсу Жука Андрія. Його заступниками стали: Дякун Назар (2 курс) та Ткачишин Назар (1 курс), а секретарем було обрано Нарепеху Олексія (3 курс). До самоврядування також увійшли представники всіх курсів Академії, які висловили бажання працювати над її розвитком.

На даній конференції присутні заслухали доповідь голови самоврядування, який побажав всім плідної праці та висунув на обговорення питання щодо формування та узгодження Положення самоврядування. Також було прийнято рішення створити Біблійний гурток на базі Академії й призначити його керівником студента 3 курсу Станіщука Ігоря та провести брейн - ринг по загальній ерудиції студентів. Також в часі конференції було обговорено плани самоврядування на ІІ семестр.

На закінчення, голова самоврядування подякував усім присутнім за плідну працю!

Прес-служба