ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ В 2021-2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

13 вересня 2021 року в Академії Івана Золотоустого відбулася перша в 2021-2022 н.р. зустріч студентського самоврядування!

На початку зборів перед присутніми виступив проректор з науково-педагогічної роботи п. Олег Білоус, який радо відгукнувся на запрошення голови студентського самоврядування. Проректор привітав усіх від імені ректора Академії проф. митр. прот. Олександра Левицького та окреслив основні принципи розвитку Академії, зокрема за участі студентів.

Опісля з вітальним словом до колег звернувся голова студентського самоврядування - Андрій Жук, який побажав плідного навчального року та назвав основні завдання на перше півріччя.

В ході зустрічі згідно Наказу №014 було включено до студентського самоврядування нових учасників; створено прес-службу Академії, до якої увійшли: Везучий Роман, Бабінчук Владислав, Яблонь Вероніка, Дроздюк Анна, Боєчко Богдана; обговорено план туристично-пізнавальної поїздки в м. Кам'янець-Подільський; обговорено оновленні освітньо-професійні програми.

На зборах виступали: Худзік Віталій, Попик Віталій, Пецкович Святослав, Гураль Іван, Носик Роман.

На завершення голова самоврядування подякував всім за плідну працю.

СС ІФА