"Богослов’я ікони" - відкрита лекція

У понеділок, 3 жовтня, в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася відкрита лекція з дисципліни «Богослов'я ікони», яку провів голова Спілки художників України в Івано-ФранківськуПовшик Володимир Миколайович.

Під час цієї лекції студенти могли дізнатися більше про сучасне мистецтво, про те, якою є особливість художнього життя в умовах війни, почути, як формуються нові художні течії та що найбільше впливає на стиль митців. Протягом всієї лекції, окрім можливості почути цікаву інформацію, студенти мали змогу переглянути велику кількість робіт світової та національної художньої спадщини.

Наприкінці відкритої лекції панові Володимиру було поставлено достатньо багато запитань, на які він вичерпно відповідав. Завершилася лекція подякою запрошеному лектору та спільною молитвою.

Тарас Котик для