Засідання Студентського самоврядування

У понеділок, 13 березня, відбулося засідання Студентського самоврядування Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Засідання розпочалося із молитви, після якої голова Самоврядування Тарас Котик мав вітальне слово. Опісля зі словом виступив проректор Академії — Олег Михайлович Білоус, який наголосив на співпраці між ректоратом та студентами, а також розповів про ще декілька важливих тем, які стосуються навчання. Згодом слово мав отець Віталій Деркач — методист навчально-методичного сектору. Він наголосив на проведенні культурно-просвітницьких заходів у академії, а також — на процесі переакредитації.

Після цього голова Студентського самоврядування Тарас Котик зачитав накази, які стосувалися призначень, відрахувань та зарахувань до складу Студентського самоврядування. Також він наголосив на можливості організувати студентський вісник, а ще розповів про заходи, які проводитимуться згодом в академії.

Наприкінці зустрічі учасники Самоврядування могли поставити запитання, які їх цікавили.

Завершилася зустріч спільною молитвою.