В УкрІНТЕІ зареєстровано науково-дослідну тему «Реабілітована пам’ять: історія УГКЦ в особах»

26 червня 2023 р. у відділі реєстрації наукової діяльності Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації під реєстраційним номером 0123U103003 було зареєстровано науково-дослідну тему «Реабілітована пам’ять: історія УГКЦ в особах» («Rehabilitated memory: the history of the UGCC in person»). Мета НДР – відтворити об’єктивні біографії греко-католицьких священників, які зазнали переслідувань з боку польського і радянського окупаційного режимів.

У ролі виконавця НДР виступив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, співвиконавця – Приватний заклад вищої освіти «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Керівник проєкту – завідувач кафедри історії України і методики викладання історії д.і.н., проф. Райківський Ігор Ярославович. Учасниками проєкту від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника виступили викладачі кафедри історії України і методики викладання історії д.і.н., проф. Пилипів І.В, к.і.н., доц. Королько А.З. і к.і.н., доц. Єгрешій О.І.; від Івано-Франківської академії Івана Золотоустого – завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н., перший заступник НДІ історії Церкви Делятинський Р.І., к.і.н., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, другий заступник НДІ історії Церкви Маслій А.-О.Д., завідувач кафедри богослов’я, кандидат наук з богослов’я, науковий співробітник НДІ історії Церкви Гоголь В.В.

Кафедра історії України і методики викладання історії
Прикарпатського національного університету
імені Василя Стефаника