День покровителя Академії

Сьогодні, 13 листопада, Івано-Франківська академія Івана Золотоустого святкує День покровителя закладу.

Розпочався захід із молитви «Богородице Діво», яку заспівав октет «Te Deum». Опісля цього із привітальним словом звернувся ректор навчального закладу — митр. прот. д-р., проф. Олег Каськів. Отець-ректор привітав увесь викладацький склад та студентів та побажав їм нових звершень і якнайкращого використання свого часу та своїх можливостей. Також відбулося нагородження найкращих та креативних студентів Академії грамотами.

Завершився захід молитвою «Боже, великий, єдиний» та спільною фотографією з ректором навчального закладу, о. Олегом Каськівом, та методистом навчально-методичного сектору, о. Віталієм Деркачем, який курував цей захід.