Академію відвідала президентка Української асоціації релігієзнавців Людмила Филипович

19 квітня 2024 року Івано-Франківську академію Івана Золотоустого відвідала президентка Української асоціації релігієзнавців, докторка філософських наук, професорка Людмила Филипович.

Пані Людмила прочитала відкриту лекцію "Релігійна безпека і релігійна небезпека: виклики для України", на яку завітали студенти і працівники Академії, представники Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата УГКЦ, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Університету короля Данила та всі, хто цікавиться заявленою проблематикою.

В рамках візиту Людмила Олександрівна взяла участь у засіданні Івано-Франківського обласного осередку Української асоціації релігієзнавців, а також подарувала для бібліотеки Академії та інших закладів вищої освіти регіону релігієзнавчу, богословську, історичну та філософську літературу.

Інфо-центр Академії
Фото – Назар Лемик, Святослав Білоус