Підписана угода про співпрацю

10 липня 2024 року в м. Бурштині відбулася важлива подія. Приватний заклад вищої освіти «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого» та Відокремлений структурний підрозділ «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» підписали угоду про співпрацю.

Ця угода спрямована на зміцнення зв’язків між закладами освіти, покращення якості навчання, обмін досвідом та створення нових можливостей для студентів та викладачів. Співпраця передбачає спільні навчальні програми, семінари, конференції та науково-дослідні проєкти.

Ректор «Івано-Франківської академії Івана Золотоустого» Олег Каськів висловив впевненість, що ця угода відкриє нові горизонти для розвитку обох навчальних закладів. Директор ВСП «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» Андрій Козак додав, що співпраця сприятиме підвищенню конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Обидві сторони підкреслили важливість цієї події для розвитку освіти в регіоні та висловили сподівання на довгострокове та плідне партнерство.

Інфо-центр Академії