Конференція до 150-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького

Інформаційне повідомлення!

Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Управління культури, національностей та релігій ІФОДА
Івано-Франківське Архиєпархіальне управління УГКЦ
Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого

Інститут історії Церкви ІФБУ
Інститут східного канонічного права ІФБУ
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут історії, політології і міжнародних відносин
Кафедра історії України
Кафедра релігієзнавства, теології і культурології
Інститут українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України
Івано-Франківська обласна організація
Національної спілки краєзнавців України
Мукачівський державний університет

проводять

26 листопада 2015 р. в Івано-Франківську

ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

«Митрополит Андрей Шептицький в релігійно-церковному і громадсько-культурному житті України»

(до 150-річчя від дня народження)

Шановні колеги!

Цього року 29 липня видатному релігійно-церковному, суспільно-політичному і громадсько-культурному діячеві митрополитові Андреєві Шептицькому виповнюється 150 років. З метою збереження історичної пам’яті про релігійного діяча, належного відзначення ювілею cвященнослужителя Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого разом з  Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника за підтримки Івано-Франківського Архиєпархіального управління УГКЦ та Івано-Франківської обласної державної адміністрації проводять науково-практичну конференцію проводять наукову конференцію.

Напрями роботи конференції:

1. Митрополит Андрей Шептицький – великий праведник України

2. Роль Греко-католицької церкви в українському національному відродженні (ХІХ – першої половини ХХ ст.)

3. Греко-католицьке духівництво в підпіллі та еміграції

Місце проведення конференції – 26 листопада 2015 р. Навчальний корпус Івано-Франківської Архієпархії, вул. Гарбарська, 22, конференц-зал, 8 поверх. Реєстрація - 10:30 год. Початок - 11:00 год.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику наукових праць «Науковий вісник Івано-Франківського Богословського Університету  «Добрий Пастир». Серія: Теологія», випуск № 8 за 2015 рік

До участі в конференції запрошуємо науковців, краєзнавців, аспірантів, студентів та інших осіб, які займаються дослідженнями в галузі історії, богослов’я (теології), канонічного права, релігієзнавства, соціології, політології, філософії.

Робоча мова конференції – українська.

Для участі у конференції необхідно надіслати електронною поштою до Оргкомітету:

Файли повинні бути підписані українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та містити в другій частині вид матеріалу (наприклад: Петренко А.Б._заявка; Петренко А.Б._стаття; Петренко А.Б._дані про автора; Петренко А.Б._квитанція).

Відповідальність за достовірність матеріалу несе автор (співавтори) доповіді (статті).

Редакція залишає за собою право на наукове, літературне і технічне редагування статей учасників конференції.

Організаційний внесок – 100 гривень (для оплати друку матеріалів).

Оплату організаційного внеску можна зробити у відділенні будь-якого банку або через Інтернет у разі наявності електронного доступу до банківських рахунків.

Сплатити організаційний внесок необхідно за наступними банківськими реквізитами:

Банк одержувача: «Кредобанк»
Розрахунковий рахунок: 2600001560505
Код ЄДРОПОУ: 13643403
МФО: 325365
Одержувач: Івано-Франківський Богословський Університет
Призначення платежу: благодійний внесок учасника конференції.

Оргкомітет бере на себе покриття витрат на харчування учасників конференції.

Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок учасників конференції.

Для іногородніх учасників Оргкомітет пропонує проживання у готелі «Станиславів» (за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7).

Контактні особи Оргкомітету:

Єгрешій Олег Ігорович
E-mail: ludyna@ukr.net
Тел.: 050-19-76-230

Делятинський Руслан Іванович
Тел.: 099-22-58-150

Малярчук Олег Михайлович
Тел.: 095-897-52-72

З повагою, Оргкомітет конференції.

Відповідальний секретар – Єгрешій Олег Ігорович