Міжрелігійний погляд на подружжя

У конференц-залі Івано-Франківської академії св. Івана Золотоустого, 18 квітня 2019 р. відбувся науково-практичний семінар «Міжрелігійний погляд на подружжя».

Метою заходу було ознайомити студентів духовного навчального закладу та усіх бажаючих із вченням про подружжя та родинне життя різних релігій та християнських конфесій (Християнство, Іслам, Юдаїзм, Буддизм).

Семінар складався із двох частин. У першій частині було передбачено проведення тематичних лекцій. Першу тему висвітлив п. Ігор Леньо (ліцензіат) – «Подружжя в Юдаїзмі», друга тема була присвячена «Подружжя у ісламі», яку доповідав п. Роман Назаренко докторант Тілбурзького Університету  (Нідерланди). Третя презентація була присвячена «Подружжя у буддизмі», яку презентував п. Назар Петрів –  докторант богослов’я  Українського Католицького Університету (Україна), Історія Церкви, науковий співробітник Інституту родини та подружнього життя УКУ.  Погляд Християнства на окремі питання морально-етичних норм подружжя, висвітлив о. Руслан П’яста – викладач Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Друга частина була присвячена дискусії, відповідям на питання, обговорення даних тематик.

Модерував науково-практичний семінар о. Юрій Козловський - керівник відділу студентського життя Українського Католицького Університету.

Прес-центр ІФА