"Гібридна агресія: розпізнати та попередити"

19 вересня проректор з наукової роботи Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Олег Білоус взяв участь в Регіональному семінарі-тренінгу "Гібридна агресія: розпізнати та попередити", який проходив у місті Львові. Учасниками семінару тренінгу були представники ЗМІ, громадських організацій, аналітики, експерти, студенти із Львівщини, Волині, Тернопільщини, Рівненщини та інших регіонів.

Захід відбувався у рамках діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні із залученням представників державного сектору управління та місцевого самоврядування, експертів неурядових організацій, науковців, представників іноземних дипломатичних представництв та міжнародних організацій в Україні.

Модератором семінару виступив старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, директор Донецької міської громадської організації «Центр міжнародної безпеки» Валерій Кравченко.

Перед учасниками виступили Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко, державний експерт з координації європейської і євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України Денис Чорний, начальник відділу з питань євроатлантичної інтеграції Держкомтелерадіо України Вікторія Громова.

Із доповідями-презентаціями виступили Валерій Кравченко, заступник начальника управління Центрального апарату СБУ Дмитро Дорохін, Координаторка програми дослідження та питань боротьби з дезінформацією Національного демократичного інституту міжнародних відносин Тетяна Карась, старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, заступник директора Донецької міської громадської організації «Центр міжнародної безпеки Микола Замикула, керівник академічного відділу та викладач програми «Етика. Політика. Економіка» Українського католицького університету Дмитро Шеренговський.

Олег Білоус презентував дослідження «Релігійність як сфера гібридних впливів. Церква як зброя агресора».

Учасники семінару взяли участь у тренінгу-практикумі «Гібридна загроза у дії».