Проректор взяв участь в Академії НАТО

17-18 жовтня 2019 року проректор з наукової роботи Олег Білоус взяв участь в Осінній академії НАТО «НАТО 70: колективна оборона в гібридному середовищі безпеки». Академія організована Громадською організацією «Центр міжнародної безпеки» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні і проходила в Запорізькому національному університеті.

Учасниками Академії були студенти 11 закладів вищої освіти із Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя, Миколаєва, Одеси, Острога, Сум, Сєвєродонецька, Харкова, Херсона. Перед ними виступили директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова та експерти з Литви, Польщі, Словаччини, України, США. Олег Білоус презентував дослідження «Релігійність як сфера гібридних впливів. Релігійна організація як зброя агресора».

Під час проведення Академії її учасники поділилися своїми думками щодо розвитку НАТО, функціонування систем безпеки глобального і регіонального рівнів, викликів для світу в контексті гібридних загроз…