АНОНС

Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви
Міжнародне екологічне об’єднання «Відповідальність за створіння»
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти та науки України
Національний університет «Києво-Могилянська академія»
ГО «Екологія. Право. Людина»
ГО «Зелений ковчег»

За партнерської співучасті

Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління,
Оргуського інформаційно-просвітницького центру

Інформаційний лист-запрошення

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Laudato Si: екологічний внесок для сталого розвитку суспільства», яку організовує Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви з метою аналізу та популяризації першої в історії екологічної енцикліки «Laudato Si – Славен будь: про турботу за наш спільний дім» Папи Франциска, а також налагодження діалогу та співпраці для збереження нашої спільної природної спадщини Творця.

Співорганізатори конференції: Міжнародне екологічне об’єднання «Відповідальність за створіння», Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», ГО «Екологія. Право. Людина» та ГО «Зелений ковчег».

За партнерської співучасті: Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Оргуського інформаційно-просвітницького центру.

Конференція відбудеться 10-11 грудня 2019 р. на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міносвіти за адресою вул. Вишгородська, 19, м. Київ.

Основні напрямки роботи конференції:

• Сучасні екологічні виклики України (високий рівень споживання природних ресурсів, забруднення довкілля, екологічні наслідки війни на Сході України, медичні та соціально-економічні наслідки екопроблем).
  • Значення енцикліки Папи Франциска «Славен будь» для сталого розвитку суспільства та збереження природної спадщини Творця.
  • Екологічна освіта та виховання у службі формування культури відповідальності та сталого розвитку.
  • Презентація служіння для збереження Божого створіння – природи в діяльності Бюро з питань екології та міжєпархіальної екологічної мережі УГКЦ.
  • Правові аспекти збереження природної спадщини Творця.
  • Можливості співпраці Церкви, держави та громадянського суспільства для збереження створеного Богом світу та природної спадщини України.

Робочі мови конференціїукраїнська, німецька

Оргкомітет:

Керівник оргкомітету
проф. д-р Володимир Шеремета

Секретар оргкомітету
о. Михайло Дзуль
068-050-35-78

Адреса оргкомітету:

Бюро з питань екології
Української Греко-Католицької Церкви
Вул. Софрона Мудрого, 22
76019 Івано-Франківськ

Вимоги до оформлення наукових статейДив. Додаток 1.

Терміни подання тез та статей:

Електронну версію відредагованих тез необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету до 5 грудня 2019 р., а електронну версію доповідей та статей для публікації збірника матеріалів конференції – до 31 грудня 2019 р.

Попередня програма конференціїДив. Додаток 2.

Розміщення учасників:

Передбачене розміщення учасників конференції на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міносвіти за адресою вул. Вишгородська, 19, м. Київ.

Для участі в конференції необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: Реєстраційна форма.