Представники Академії взяли участь у Форумі

05-06 лютого 2020 року доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, викладач соціальної психології Оксана Лютак та студенти магістратури Андрій Байдюк, Святослав Васкул, Михайло Гунчак, Юрій Огоновський, Андрій Полевий і Володимир Солтан взяли участь у Форумі «Актуальні проблеми статевого виховання в Україні», який  відбувся в Університеті Короля Данила.

Під час Форуму були обговорені актуальні питання статевого виховання молоді в Україні. Учасниками Форуму були провідні науковці у сфері сексуального, психічного, психологічного та репродуктивного здоров’я, представники релігійних організацій, психіатри, психологи, сексологи, лікарі; автори програм, підручників, посібників із статевого виховання; керівники шкіл і члени громадських організацій; вчителі-методисти з виховної роботи тощо.

Доповідачі проаналізували сучасні тенденції в статевому вихованні школярів та окреслити перспективи створення і впровадження сучасної програми зі статевого виховання котра б відповідала українським реаліям.

Фото - Оксана Лютак
https://facebook.com – Університет Короля Данила