День відкритих дверей в Академії

08 лютого 2020 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся День відкритих дверей. До Академії завітали абітурієнти з Івано-Франківської та сусідніх областей.

З майбутніми студентами та їхніми батьками зустрілися проректор Академії Олег Білоус, директорка бібліотеки Іванна Стрихар, відповідальний секретар Приймальної комісії Руслан Делятинський, голова студентського самоврядування Андрій Жук, префекти Івано-Франківської духовної семінарії отець Юрій Сидір та отець Іван Гнатюк.

Присутніх було ознайомлено із принципами функціонування Академії, умовами вступу до навчального закладу вищої освіти та особливостями навчального, наукового та виховного процесів в ІФА.

Префекти семінарії розповіли про принципи проходження формаційного вишколу та провели ознайомчу екскурсію в семінарійних приміщеннях.

Фото – Роман Везучий