Лютак Оксана Зіновіївна

Посада: доцент (погодинно) кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Науковий ступінь: кандидат психологічних наук.

Вчене звання: доцент.

* за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): – .

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): Соціальна психологія.

* Народилася ....

1993 р. – закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, спеціальність «Українська мова та література з додатковою спеціальністю англійська мова», кваліфікація «Вчитель української мови та літератури та англійської мови»;

1998 р. – закінчила Факультет перепідготовки кадрів Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, спеціальність «Психологія», спеціалізація «Практична психологія в галузі освіти», кваліфікація «Практичний психолог».

З 2009 р. – керівник Громадської організації «Євродіалог».

З 2018 р. – доцент (за основним місцем роботи) кафедри соціальної психології та психології розвитку ДВНЗ «Прикарпатський університет імені Василя Стефаника».

З жовтня 2019 р. – доцент (погодинно) кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

Тема кандидатської дисертації: «Психологічні особливості соціалізації старшокласників у загальноосвітній школі» (Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, м.Івано-Франківськ, 2001р.).

Стажування: Інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка», кафедра теоретичної та практичної психології, з 22 жовтня по 30 листопада 2018 року. Довідка про стажування № 858 від 04.01.2019 р. Тема стажування «Інноваційні методи та технології в освітньому процесі. Інтеграція науки і практики».

Сфера наукових інтересів: соціальна психологія.