Відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2019-2020 навчальному році

29 лютого на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

На запрошення Малої академії наук, до складу журі секції «теології та релігієзнавства» увійшов представник від Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, кандидат наук з богослов’я о. Руслан П’яста.

На секції свої наукові праці, які відзначалися актуальністю, різноаспектністю тематики, самостійністю і науковою новизною, захищали 7 конкурсантів.

Журі відзначила високий теоретичний рівень представлених на конкурс робіт з теології та релігієзнавства.

Конкурсантам було презентовано Івано-Франківську академію Івана Золотустого та запропоновано обрати навчання.