Казакова Олена Василівна

Посада: старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Науковий ступінь: магістр філології.

* за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): Іноземна мова; Іноземна мова за професійним спрямуванням.

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): –.

* Народилась 22 березня 1977 р. у м. Находка Приморського Краю, Росія.

1995-2000 рр. – навчання за спеціальністю «Англійська мова і література», Прикарпатський університет ім. В. Стефаника; диплом магістра.

2007-2008 рр. - навчання за спеціальністю «Економіка і підприємництво/Фінанси», Київська вища банківська школа, Київський університет ринкових відносин; диплом спеціаліста.

2003-2004 рр. - викладач англійської мови, кафедра германської філології Чергнігівського Національного Університету ім. Т. Шевченка, м. Чернігів.

2004-2005 рр. - менеджер з туризму, компанія «Експо Ю Ей», м. Київ.

2005 - 2006 рр. - секретар; пізніше - перекладач/помічник керівника Програми громадської активності, Національний демократичний інститут (NDI), м. Київ.

2011-2019 рр. - вчитель англійської мови, ЗОШ №3, м. Івано-Франківськ.

З лютого 2020 р. по сьогодні – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

Сфера наукових інтересів: формування комунікативної компетенції студентів немовних спеціальностей в процесі навчання іноземній мові, англійська мова професійного спрямування.