Казакова Олена Василівна

Посада: старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Науковий ступінь: магістр філології.

* за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): Іноземна мова (англійська); Іноземна мова (англійська) за професійним спрямуванням.

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): Іноземна мова вищого рівня (англійська).

* Народилась 22 березня 1977 р. у м. Находка Приморського Краю, Росія.

1995-2000 рр. – навчання за спеціальністю «Англійська мова і література», Прикарпатський університет ім. В. Стефаника; диплом магістра.

2007-2008 рр. - навчання за спеціальністю «Економіка і підприємництво/Фінанси», Київська вища банківська школа, Київський університет ринкових відносин; диплом спеціаліста.

2003-2004 рр. - викладач англійської мови, кафедра германської філології Чергнігівського Національного Університету ім. Т. Шевченка, м. Чернігів.

2004-2005 рр. - менеджер з туризму, компанія «Експо Ю Ей», м. Київ.

2005 - 2006 рр. - секретар; пізніше - перекладач/помічник керівника Програми громадської активності, Національний демократичний інститут (NDI), м. Київ.

2011-2019 рр. - вчитель англійської мови, ЗОШ №3, м. Івано-Франківськ.

З лютого 2020 р. по сьогодні – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

Наукове стажування (участь у конфренції): ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого», Івано-Франківська молодіжна громадсько-християнська організація  «Обнова» – Науково-практична конференція "Релігійні духовно-моральні цінності, як основа формування української нації в контексті сучасних викликів війни" (19-21 квітня 2023 р.), обсяг 0,6 кредити ЄКТС / 18 годин, сертифікат № 125 від 21.04.2023 р.

Участь в конференції: ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого» – Міжнародна науково-практична конференція: «Життя і діяльність владики Софрона Мудрого» (27-30 листопада 2023 р.), обсягом 1 кредит ЄКТС / 30 годин, сертифікат № 306 від 30.11.2023 р.

Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників, місце – департамент польсько-українських студій Ягелонського університету в Кракові (Польща) та Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, тема «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід», підтема проекту «Фаховий науковий журнал в галузі богослов’я в Україні: практика заснування та розвитку», період 04 листопада – 10 грудня 2023 р., обсяг 6 кредитів / 180 год., сертифікат SZFL-002841 від 10.12.2023 р.

Україна, 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Владики Софрона Мудрого, 22,
тел.: +38-098-099-20-17

Сфера наукових інтересів: формування комунікативної компетенції студентів немовних спеціальностей в процесі навчання іноземній мові, англійська мова професійного спрямування.

1. Казакова О. В. Робоча програма з дисципліни «Іноземна мова (англійська)» для студентів 1, 2, 3, 4 курсів деної та заочної форми ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2020. 19 с.

2. Казакова О. В. Силабус навчальної дисципліни «Іноземна мова (англійська)» для студентів 1, 2 курсів деної та заочної форми ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2021. 13 с.

3. Казакова О. В. Силабус навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» для студентів 3, 4 курсів денної та заочної форми ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2021. 13 с.

4. Казакова О. В. Силабус навчальної дисципліни «Іноземна мова вищого рівня (англійська)» для студентів 1, 2 курсів денної та заочної форми ОПП «Богослов’я» за другим магістерським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2021. 10 с.

5. Казакова О. В. Силабус навчальної дисципліни «Іноземна мова (англійська)» для студентів 1, 2 курсів деної та заочної форми ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2022. 12 с.

6. Казакова О. В. Силабус навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» для студентів 3, 4 курсів денної та заочної форми ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2022. 12 с.

7. Казакова О. В. Силабус навчальної дисципліни «Іноземна мова вищого рівня (англійська)» для студентів 1, 2 курсів денної та заочної форми ОПП «Богослов’я» за другим магістерським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2022. 12 с.