Академія підписала Меморандум про співпрацю бібліотек

10 березня 2020 року виконувач обов’язків ректора Івано-Франківської академії Івана Золотоустого протоієрей Василь Гоголь підписав Меморандум про співпрацю бібліотек богословських навчальних закладів.

Учасниками Меморандуму також є Волинська православна богословська академія, Дрогобицька духовна семінарія блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима, Київська Трьохсвятительська духовна семінарія, Українська євангельська теологічна семінарія і Український католицький університет.

Меморандум підписано з метою сприяння розвитку бібліотек богословських навчальних закладів, вдосконалення їхньої діяльності, налагодження співпраці між бібліотеками. Предметом Меморандуму є співпраця у бібліотечній справі шляхом обміну досвідом та необхідною інформацією, організації спільних заходів, реалізації спільних проєктів, пошуку ідей та механізмів для подальшого розвитку бібліотечної справи в галузі богослов’я.