Брейн-ринг: «Чи добре я знаю Шевченка?»

10 березня 2020 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся студентський брейн-ринг «Чи добре я знаю Шевченка?». Автори ідеї – директор академічної бібліотеки Іванна Стрихар та голова студентського самоврядування Андрій Жук.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся проректор з навчально-методичної роботи Академії Андрій Чорненко.

Модерував брейн-ринг Андрій Жук.

У творчому заході взяли участь команди студентів усіх курсів Академії. У складі журі були проректори Академії Андрій Чорненко і Олег Білоус та директор бібліотеки Іванна Стрихар.

Брейн-ринг проходив у пізнавально-творчому форматі, під час якого студенти проявляли свої здібності у знанні літературно-мистецької спадщини та біографії поета. Значну увагу було приділено Шевченку, як художнику.

Творче змагання супроводжувалося читанням поезії Кобзаря у виконанні студентів та працівників Академії.

Переможцями брейн-рингу стала команда студентів четвертого курсу, які отримали цінні подарунки та почесну грамоту від виконувача обов’язків ректора Академії Василя Гоголя. Усі учасники брейн-рингу були нагороджені подарунками від ректорату Академії.

Фото –Павло Гедзик