«Лідерство і командотворення: біблійна перспектива»

02 лютого 2021 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася лекція «Лідерство і командотворення: біблійна перспектива».

З презентацією на дану тему виступила пані Галина Теслюк – кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, докторантка Каліфорнійського університету в Берклі і Консорціуму вищих богословських студій (США) керівниця Центру Союзу українок Америки з жіночих студій в УКУ.

Присутні студенти, працівники Академії та гості мали можливість ознайомитися з результатами унікального дослідження щодо проблематики творення команд і лідерства в Біблії, а також отримати відповіді на питання та обмінятися думками щодо цікавої та пізнавальної проблематики.

Фото – Павло Гедзик