Представники Академії взяли участь в конкурсі Малої академії наук

27 березня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук, які працювали в Секції теології, релігієзнавства та історії релігії. Конкурсу-захист проходив у дистанційному форматі на комунікаційній платформі Google Meet.

Свої дослідницькі роботи представили: Надія Базюк – учениця 11 класу Яблуницького ліцею Поляницької сільської ради, Ірина Заяць – учениця 9 класу Калуського ліцею №7, Святослав Костів – учень 10 класу Долинського наукового ліцею-інтернату, а також Тарас Котик запрошений учасник – студент першого курсу Івано-Франківської академії Івана Золотоустого (науковий керівник – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, кандидат філософських наук Олег Савчук).

Оцінювало роботи журі у складі доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидата філософських наук Світлани Білоус, керівника гуртка Тисменицької спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, депутата Тисменицької міської ради Богдана Нагорняка і проректора з наукової роботи Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, кандидат політичних наук Олега Білоуса.

В процесі презентаційних виступів учасники Секції представили свої роботи, охарактеризували актуальність та висновки щодо досліджуваної тематики, відповіли на запитання присутніх.

За результатами презентацій перше місце отримала Надія Базюк з Яблуниці, друге – Святослав Костів з Долини, третє – Ірина Заяць з Калуша. Рецензентом роботи переможниці конкурсу виступив доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Академії Івана Золотоустого, кандидат історичних наук Олег Єгрешій.

Тарас Котик з Івано-Франківської академії Івана Золотоустого отримав спеціальний приз та подяку за участь, як студент закладу вищої освіти.

Надія Базюк, Святослав Костів та Ірина Заяць отримали запрошення від проректора Олег Білоуса для вступу до Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.