Участь у Всеукраїнському форумі

05 травня 2021 року студент четвертого курсу бакалаврату, голова Студентського самоврядування Академії Андрій Жук взяв участь у Всеукраїнському форумі «Освіта, базована на цінностях» - II Всеукраїнський з'їзд педагогів духовно-морального спрямування.

Андрій представив для учасників форуму доповідь на тему: "МОРАЛЬНО-ДУХОВНИЙ СУПРОВІД ЯК ОСНОВНА З ПРЕРОГАТИВ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ" під час роботи секції за напрямом «Духовно-моральне виховання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. Позакласна і позашкільна робота духовно-морального спрямування». Науковим консультантом Андрія Жука виступив проректор з наукової роботи Академії Олег Білоус.

Після проведення Всеукраїнського форуму планується здійснити публікацію його матеріалів.

Трансляція Всеукраїнського форуму доступна за посиланням:  Youtube або у Фейсбуці.

Даний форум мав на меті, базуючись на результатах фундаментальних наукових досліджень, розкрити роль духовно-морального виховання як відповіді на виклики, що стоять нині перед українським суспільством; здійснити аналіз стану, досвіду, викликів, проблем духовно-морального виховання, визначення завдань подальшого впровадження духовно-морального виховання у вітчизняній системі освіти.

Співорганізаторами Форуму є:
– Громадська рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України;
– Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій;
– Благодійний фонд «Живи, Україно!»;
– Асоціація педагогів з предметів духовно-морального спрямування;
– Національний університет «Острозька академія»;
– Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України;
– Всеукраїнський благодійний фонд «Східноєвропейська гуманітарна місія»

Для детальнішої інформації: https://tsinnosti.com/