МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Представники Академії о. Віталій Козінчук, доктор філософії, доцент, доцент кафедри богослов’я та Андрій Жук, магістрант Академії, голова Студентського самоврядування взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Особистість в історії, літературі та методиці навчання», яка відбулася 28 жовтня 2021 року в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та онлайн.

Проблематика конференції включала наступні напрями роботи:

► видатні постаті та їх роль у розвитку держави та національної освіти.

► Особливості вивчення життя та праць видатних діячів науки та мистецтва у закладах та установах освіти.

► Виховання шкільної молоді на прикладах життя та творів митців.

► Дослідження особистості в історико-культурологічних та медіаджерелах

Отець Віталій Козінчук представив доповідь на тему: «Українські канонічні ікони візантійського стилю».

Андрій Жук представив дослідження на тему: «Патріотично-повчальні мотиви в гоміліях єпископа Української греко-католицької церкви Михаїла Сабриги».