Академія виступила співорганізатором онлайн-семінару

08 грудня 2021 року відбувся семінар «Війна і мир: уроки Андрея Шептицького для сьогоднішніх миротворців», який пройшов у форматі онлайн на комунікаційній платформі ZOOM.

Це другий із серії відкритих семінарів «Андрей Шептицький: служіння та сучасність», які організовують спільно Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, кафедра богослов'я Українського католицького університету, Інститут екуменічних студій Українського католицького університету, Благодійна організація «Фундація Андрей».

Доповідачем під час семінару був Павло Смицнюк – директор Інституту екуменічних студій УКУ, старший викладач кафедри богослов'я УКУ.

Респондентом виступив Віктор Жуковський – завідувач кафедри богослов'я УКУ.

Участь в семінарі взяли єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ владика Володимир Груца, працівники і студенти Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, представники Українського католицького університету, інші зацікавлені особи. Всього до онлайн-семінару приєдналося 58 учасників.