11 червня 2021 року в бібліотеці Івано-Франківської академії Івана Золотоустого пройшов комплексний кваліфікаційний екзамен бакалаврів та магістрів Катехитично-педагогічного навчально-наукового інституту.

До уваги абітурієнтів!

ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого"
Катехитично-педагогічний навчально-науковий інститут

07 червня 2021 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого розпочалася державна атестація студентів бакалаврату.

В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого упродовж 25 травня – 04 червня 2021 року відбулося засідання робочої групи  щодо обговорення освітніх програм спеціальності 041-богослов’я за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

На завершення академічного навчального 2020-2021 року Катехитично-педагогічний навчально-науковий інститут дякує своїм студентам, зокрема випускникам бакалаврату та магістратури. 

Цього року усі студенти та випускники доклали максимум зусиль, аби показати найкращі результати. 

Однак не тільки в навчанні наші студенти є талановитими, здібними наполегливими. Їх особисте християнське житя наповнене  прекрасними ініціативами та справами. 

Дяківсько-реґентський навчально-науковий інститут

ПЗВО "Івано-Франківська Академія Івана Золотоустого"

оголошує набір студентів

За спеціальністю: дяк, дяк-регент з тривалістю навчання – 3 роки.

До уваги випускників Освітнього Рівня БАКАЛАВР!

27 травня 2021 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка, на запрошення директорки, Заслуженої працівниці культури України, Людмили Бабій, відбулася презентація першої поетичної збірки студента четвертого курсу бакалаврату та голови студентського самоврядування Андрія Жука «Ці незбагненні сутінки осінні...».

За підсумками журі, згідно постанови № 02-21 від 21.05.2021 за дослідження Святого Письма на тему «Людина може перетворити на рай всю Землю лише тоді, коли вона носитиме рай у собі самій» (Луки 17:21), виконання тестів на Біблійну тематику та публічний захист наукового дослідження студент четвертого курсу, голова Студентського самоврядування Андрій ЖУК став переможцем XIІІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії-2021» та нагороджений дипломом І ступеня!