Сьогодні, 14 вересня, студенти 2 курсу ОР «Магістр» Івано – Франківської Академії Івана Золотоустого провели відкриту лекцію з курсу «Місіологія» в Івано – Франківській синагозі для глибшого ознайомлення з єврейською культурою та звичаями. Сприяннями о. Віталія Козінчука, викладача даного курсу, студенти мали змогу спілкуватися з головним рабином Заходу України Мойше Лейбом Колесником.

Першого вересня 2021 року, з нагоди Дня знань, в Академії Івана Золотоустого відбулася зустріч із цьогорічними вступниками - першим курсом бакалаврату.

01 вересня 2021 року відбулася зустріч ректора Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, митрофорного протоієрея, професора Олександра Левицького із директором Державного підприємства “Івано-Франківський центр науково-технічної інформації і сприяння інноваційному розвитку України” Володимиром Потяком і керівником проєктів Центру Ольгою Антипенко.

30 серпня 2021 року у Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулося засідання вченої ради. Зустріч очолив ректор академії, доктор наук із богослов'я, професор, митрофорний протоієрей Олександр Левицький.

До уваги вступників!

Із 1 вересня по 24 вересня 2021 року, відповідно до Умов прийому на навчання до ЗВО та Правил прийому до Академії, триватиме друга сесія прийому заяв і документів вступників на навчання за спеціальністю 041 «Богослов’я» на небюджетні конкурсні пропозиції на 1 курс заочної форми навчання на основі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра (в тому числі з іншої спеціальності).

До уваги вступників!

Із 6 вересня по 15 вересня 2021 року, відповідно до Умов прийому на навчання до ЗВО та Правил прийому до Академії, триватиме друга сесія прийому заяв і документів вступників на навчання за спеціальністю 041 «Богослов’я» на небюджетні конкурсні пропозиції на 1 курс заочної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти.

27 серпня 2021 року у Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулося перше у новому 2021-2022 навчальному році спільне засідання кафедри богослов’я та кафедри соціально-гуманітарних дисциплін за участі ректора Академії, доктора наук з богослов’я, професора, митрофорного протоієрея Олександра Левицького та науково-педагогічних працівників кафедр.

25 серпня 2021 року бібліотека Івано-Франківської академії Івана Золотоустого поповнилася розкішними репринтими видання, подарованими великим поціновувачем книг, о. доктором Володимиром Містерманом.

Катехитично-педагогічний навчально-науковий інститут

Івано-Франківської академії Івана Золотоустого

оголошує прийом документів на навчання