Результати моніторингу якості освіти

Результати моніторингу якості освіти в ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого»

Відділ ліцензування, акредитації та моніторингу якості вищої освіти ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого», відповідно до п. 1.4 Положення про внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти у ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого» (затверджено рішенням Вченої ради, протокол № 19 від 22.04. 2019 р., надано чинності наказом ректора № 047/а від 22.04.2019 р.), станом на 01.02. 2021 року розробив наступну схему моніторингу внутрішньої системи якості вищої освіти Академії:

з/п

Назва процедур і заходів системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Академії Назви документів та покликання
1 Визначення принципів та процедур забезпечення якості вищої освіти 1. Положення про внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти в Академії.
2 Здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм

1. Пропозиції щодо покращення ОПП на основі результатів опитування щодо якості викладання.

2. Відгуки (рецензії) на освітню програму:
 представників академічної спільноти;
 представників ринку праці

3. Профілі освітніх програм в Академії.

4. Оголошення про перегляд освітніх програм в Академії.

3 Щорічне оцінювання здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних і педагогічних працівників Академії та регулярне оприлюднення результатів таких оцінювань

1. Оцінювання здобувачів вищої освіти за результатами залікової та екзаменаційної сесії (по семестрах кожного навчального року).

2. Анкети опитування здобувачів вищої освіти щодо якості викладання дисциплін (по семестрах кожного навчального року).

3. Щорічне рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників кафедр Академії (за кожен навчальний рік):
2018-2019 н.р.

⇒ 2019-2020 н.р.
2020-2021 н.р.
2021-2022 н.р.

4 Забезпечення підвищення кваліфікації педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників Академії

1. Графік підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедр Академії на 2019-2020 навчальний рік.

2. Графік підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедр Академії на 2020-2021 навчальний рік.

3. Графік підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедр Академії на 2021-2022 навчальний рік.

4. Графік підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедр Академії на 2022-2023 навчальний рік.

5 Забезпечення наявності необхідних ресурсів для організації освітнього процесу, у тому числі самостійної роботи студентів, за кожною освітньою програмою

1. Електронні ресурси:

* Електронна хрестоматія:

ОР бакалавр
ОР магістр

* Електронні бібліотеки

6 Забезпечення наявності інформаційних систем для ефективного управління освітнім процесом 1. Офіційний сайт Академії – розділ «Управління Академією»
7 Забезпечення публічності інформації про освітні програми, ступені вищої освіти та кваліфікації

1. Профілі освітніх програм.

⇒ Освітні програми.
⇒ Навчальні плани.

8 Забезпечення дотримання академічної доброчесності працівниками Академії та здобувачами вищої освіти, у тому числі створення і забезпечення функціонування ефективної системи запобігання та виявлення академічного плагіату

1. Положення про виявлення і запобігання академічному плагіату в Академії.

2. Кодекс честі Академії.

3. Положення про Комісію з питань етики та академічної доброчесності Академії.

9 Інші процедури і заходи Офіційні документи Академії.

Проректор з навчально-методичної роботи - А.В. Чорненко