Конференція з нагоди 130-річчя Станиславівської єпархії

Інформаційне повідомлення!

Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Управління культури, національностей та релігій ІФОДА
Івано-Франківське Архиєпархіальне управління УГКЦ
Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого
Інститут історії Церкви ІФБУ
Інститут східного канонічного права ІФБУ
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут історії, політології та міжнародних відносин
Кафедра історії України
Кафедра релігієзнавства, теології та культурології
Івано-Франківський університет права імені Короля Данила

проводять

16 квітня 2015 р. в Івано-Франківську

ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

«Івано-Франківська митрополія в історичному розвитку та організаційній структурі Української Греко-Католицької Церкви»

(до 130-річчя з часу створення)

Шановні колеги!

Цього року 25 березня виповнюється 130 років з часу канонічного заснування Станиславівської (Івано-Франківської) єпархії, яка в грудні 2011 року піднесена до рівня архиєпархії та митрополії. З метою формування та популяризації еклезіальної ідентичності Української Греко-Католицької Церкви на основі історичних традицій, належного відзначення ювілею Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за підтримки Івано-Франківського Архиєпархіального управління УГКЦ та Івано-Франківської обласної державної адміністрації проводять науково-практичну конференцію.

Напрями роботи конференції:

1. Станиславівська єпархія в структурі Галицької греко-католицької митрополії й українському національному відродженні (1885 – 1946 рр.).

2. Місце та роль Станиславівської / Івано-Франківської єпархії в організаційній структурі «катакомбної» УГКЦ та суспільно-політичному й культурному житті західних областей України (1946 – 1989 рр.).

3. Відродження та розвиток Івано-Франківської єпархії УГКЦ в незалежній Україні (1990 – 2011 рр.). Івано-Франківська митрополія та архиєпархія на сучасному етапі.

4. Станиславівська / Івано-Франківська єпархія – Івано-Франківська митрополія (1885 – 2014 рр.): особливості канонічно-правових аспектів розвитку організаційної структури Церкви.

Місце проведення конференції – Навчальний корпус Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (Богословський університет імені Св. Івана Золотоустого), вул. Гарбарська, 22.

Матеріали конференції будуть надруковані у «Науковому віснику Івано-Франківського Богословського Університету  «Добрий Пастир».

До участі в конференції запрошуємо науковців, аспірантів, студентів та інших осіб, які займаються дослідженнями в галузі історії, богослов’я (теології), канонічного права, релігієзнавства, соціології, політології, філософії.

Робоча мова конференції – українська.

Для участі у конференції необхідно надіслати електронною поштою до Оргкомітету:

• до 1 квітня 2015 року – заявку на участь в конференції (форма заявки);
  • до 16 квітня 2015 року – статтю (вимоги до оформлення);
  • до 16 квітня 2015 року – квитанцію про оплату за публікацію.

У зв’язку із тим, що збірник буде видаватися до відкриття конференції, просимо надсилати наукові статті завчасно !!!

Файли повинні бути підписані українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та містити в другій частині вид матеріалу (наприклад: Петренко А.Б._заявка; Петренко А.Б._стаття; Петренко А.Б._квитанція).

Відповідальність за достовірність матеріалу несе автор (співавтори) доповіді (статті). Текст доповіді (статті) не підлягає додатковому редагуванню, а тому має бути ретельно підготовлений.

Організаційний внесок – 100 гривень (для оплати друку матеріалів).

Оплату організаційного внеску можна зробити у відділенні будь-якого банку або через Інтернет у разі наявності електронного доступу до банківських рахунків.

Сплатити організаційний внесок необхідно за наступними банківськими реквізитами:

Банк одержувача: ПАТ «Кредобанк»
Розрахунковий рахунок: 2600001560505
Код ЄДРОПОУ: 13643403
МФО: 325365
Одержувач: Івано-Франківський Богословський Університет
Призначення платежу: благодійний внесок учасника конференції.

Оргкомітет бере на себе покриття витрат на харчування учасників конференції.

Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок учасників конференції.

Для іногородніх учасників Оргкомітет запропонує проживання у готелі «Станиславів» (за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7).

Проїзд від центрального залізничного та автовокзалу до місця проведення конференції: маршрутка № 5, тролейбус № 1.

У випадку заочної участі у конференції науковий збірник буде надісланий учасникам конференції на поштову адресу, вказану у заявці, упродовж 10 днів після проведення конференції.

Орієнтовна програма проведення конференції:

16 квітня:

1030–1100 – Реєстрація учасників і гостей конференції

1100–1300 – Пленарне засідання

1300–1400 – Перерва на обід

1400–1630 – Секційні засідання

1630–1700 – Дискусія, підсумки

Контактні особи Оргкомітету:

Єгрешій Олег Ігорович,
Тел.: 050-19-76-230

Делятинський Руслан Іванович,
Тел.: 099-22-58-150

З повагою, Оргкомітет конференції.

Відповідальний секретар  –  Єгрешій Олег Ігорович