19 квітня 2024 року відбудеться відкрита лекція Президентки Української асоціації релігієзнавців, докторки філософських наук, професорки ЛЮДМИЛИ ФИЛИПОВИЧ.

У суботу, 13 квітня 2024 року, студенти першого курсу освітнього рівня бакалавра Івано-Франківської академії Івана Золотоустого під керівництвом методиста з виховної роботи протоієрея Віталія Деркача здійснили паломницьку поїздку до духовного центру в Гошеві.

11 квітня 2024 р. студенти нашої Академії взяли участь у відкриті мистецької виставки студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Навчально-наукового інституту мистецтв «З ВІРОЮ В СЕРЦІ».

4 квітня 2024 року у Івано-Франківську відбулася Міжнародна конференція експертів «75 років від створення НАТО: співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози».

У четвер, 28 березня, відбулася звітна конференція студентів 4 курсу бакалаврату із педагогічної виробничої практики. Керівниками практики були викладачі Академії Марія Копчук-Кашецька, сестра Андрея Маслій та Руслан Делятинський.

27 березня 2024 року проректор Академії Олег Білоус і студент магістратури Віталій Худзік взяли участь у заходах, під час яких студентам області вручено сертифікати про призначення стипендій голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради.

У суботу, 23 березня 2024 року, з благословення Архієпископа і Митрополита Владики Володимира Війтишина, викладачі Івано-Франківської академії Івана Золотоустого о. Тарас Огар і о. Михайло Добровольський провели літургійний практикум для співців Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ в храмі Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата.