Паспорт кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Івано-Франківської академії Івана Золотоустого

1. Заснована: 21 червня 2018 р. наказом ректора ІФА № 004/а «Про створення кафедр ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотостоуого»»

2. Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін – допоміжна кафедра, що провадить освітню, методичну та наукову діяльність, забезпечує викладання дисциплін циклу загальної підготовки за освітніми ступенями бакалавра та магістра зі спеціальності 041 – богослов’я.

3. Завідувач кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін – Делятинський Руслан Іванович, кандидат історичних наук.

Дата призначення: 02 липня 2018 року наказом ректора ІФА № 5/а «Про призначення виконуючих обов’язки завідувачів кафедр ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого»; 07 вересня 2019 р. наказом ректора ІФА № 2/1 «Про прийняття на роботу завідувача кафедри».

4. Структура науково-педагогічних працівників кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у 2020-2021 навчальному році.

4.1. Професійно-кваліфікаційний склад науково-педагогічних працівників кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у 2020-2021 навчальному році.

У 2020-2021 н.р. кафедра соціально-гуманітарних дисциплін ІФА налічує 17 висококваліфікованих викладачів.

Професори

Доценти
Старші викладачі
Викладачі
Штатні (за основним місцем роботи) - 2 2 1 5
Внутрішні сумісники - 1 - - 1
Зовнішні сумісники - - - - -
На умовах погодинної оплати праці 1 6 2 2 11
Всього: 1 9 4 3 17

4.2. Кадровий склад науково-педагогічних працівників кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у 2020-2021 навчальному році.

№ з/п Науково-педагогічний працівник (прізвище, ім’я, по батькові) Посада Вид посади Науковий ступінь/освітній ступінь Вчене звання
1 Делятинський Руслан Іванович завідувач кафедри - доцент основна кандидат історичних наук
2 Білоус Олег Михайлович доцент внутрішній сумісник кандидат політичних наук доцент
3 Єгрешій Олег Ігорович доцент погодинно кандидат історичних наук доцент